категорії: блоґ-запис

НЕДІЛЯ презентували новий альбом!

теґи: fortissimo, Діля, Едуард Приступа, НеДіля

Гості та представники засобів масової інформації почали збиратися навіть раніше, ніж було зазначено у запрошенні. Саме гостей прийшло набагато більше, ніж очікувалось, – це були давні друзі та колеги музикантів та безпосередньо Едуарда, зірки українського шоу-бізнесу, альтернативної сцени, політики, відомі продюсери та представники ЗМІ. 

На початку презентації гостям було представлено 40-хвилинний історичний фільм про гурт «НЕДІЛЯ», до якого увійшли архівні матеріали, відео з концертів та побутові зйомки.

До речі, кожен бажаючий мав можливість придбати на вході нову платівку із автографом усіх учасників гурту. Одразу після фільму музиканти піднялись на сцену, і вже наживо представили новий матеріал...

Сказати «FORTISSIMO» або «бравіссімо» щодо виступу – все одно, що нічого не сказати, оскільки в МАМБО стало дійсно голосно та мелодійно гаряче. Під час виконання драйвових пісень публіка ледве не проламала головами стелю, а від ліричних та глибоких, зрозумілих кожному закоханому серцю композицій, деякі представниці прекрасної статі навіть дозволяли собі непомітно пустити сльозу.  Після представлення програми публіка не відпускала музикантів та скандувала «БІС», після чого НЕДІЛЯ виконали ще декілька пісень із попередніх альбомів, довівши слухові рецептори присутніх до остаточного екстазу. Врешті-решт задоволені гості відпустили музикантів та перейшли не «неофіційне» спілкування.

Гарним завершенням вечора став допрем’єрний показ нової відеороботи на пісню «Если бы я был...» –

присутні оплесками привітали відео та режисера Пашу Мартинова.

 

Хотілося б зазначити цікавий факт щодо пісень у альбомі! Деякі композиції випадково були написані під впливом книжок, а саме:

Екзюпері –  Сент Екзюпері «Маленький принц», 

Синя ріка – Ірвін Шоу «Хліб по водам»

Формула кохання графа Каліостро – Олексій Толстой «Граф Каліостро»

Если бы я был... – Артем Чех «Цього ви не знайдете в Яндексі», Любко Дереш «Культ»

 

У творчому процесі запису взяли участь: 

бас-гітара – Антон Бєлко

соло-, електро-гітара, акустика – Мішель Баньковський

барабани, перкусія, звукоінженерінг, саундпродюсування – Ярослав Вільчік

акустична гітара, гобій, клавіші, бек-вокали – Євдоким Решетько;

вокал, бек- вокали, клавіші – Едуард Приступа (Діля).

Всі пісні були написані безпосередньо Едуардом, над аранжуванням та оригінальним звучанням працювали всім гуртом.

Запис і зведення зроблено на студії ФДР.